بسم الله الرحمن الرحیم - خوش آمدید
خرید چادر مشکی

هنگام خرید چادر مشکی چه نکاتی باید مورد توجه قرارگیرد؟ » چادرمشکی یکی از اصلی‌ترین پوشاک خانم‌های محجبه می‌باشد؛ ولی خیلی از خانم‌ها برای خرید چادر مشکی با سوالات زیادی مواجه هستند که اغلب بی جواب می‌مانند، ما در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

چادرمشکی به دلیل قیمت بالا و همچنین عدم تنوع رنگ جز پوشاکی است که سالی یکبار خریداری می‌شود، پس اینکه هنگام خرید چادر مشکی باید چه نکاتی مورد توجه قرار گیرد؟ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

هنگام خرید چادر مشکی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟                

برای خرید چادر مشکی علاوه بر مشکی بودن، ضدچروک بودن وضدالکتریسیته بودن، باید به جنس وکیفیت آن هم توجه کرد، زیرا خیلی از پارچه‌ها در مقابل نور آفتاب کیفیت و رنگ خود را از دست می‌دهند،پس انتخاب چادری که با چهارفصل سال همخوانی داشته باشد، بسیار اهمیت دارد.بطور مثال چادر از جنس نانو بدلیل سبک بودن، ضد چروک بودن و همچنین مقاوم در برابر آفتاب؛ برای مناطق گرمسیر و جنوب کشور وهمچنین برای مناطق سردسیر در شمال کشور مناسب می‌باشد، اما چادر کن کن بدلیل براقی و مجلسی بودن مورد استقبال اکثر خانم‌ها می‌باشد.

بهترین جنس برای خرید چادر مشکی کدام است؟

هر جنس چادر ویژگی‌های خاص خود را دارد؛ به طور مثال :

  • کن‌کن :ظاهر مجلسی دارد و نخ‌کش نشدن از ویژگی‌های بارز این جنس می‌باشد.
  • ژرژت : این جنس از پارچه شبیه به کن‌کن است با این تفاوت که ضخیم‌تر است وهمچنین نرمی و لطافت، ضد پرز بودن وضد چروک بودن از ویژگی‌های بارز این جنس می‌باشد.
  • کرپ :رنگ این پارچه نسبت به بقیه چادر‌های مشکی، مشکی‌تر بوده وهمچنین قیمت ارزان‌تری دارد.
  • تریزا : وزن فوق العاده سبک این پارچه از بارزترین مشخصه این نوع است،و به هیچ عنوان نازک نیست  چروک نمی‌شود.

آیا در هنگام خرید چادر مشکی به مشکی بودن آن باید توجه کنیم؟

یکی از دغدغه‌های خانم‌های چادری مشکی بودن پارچه است؛ اما در واقع مشکی بودن چادر امروزه اهمیت چندانی ندارد زیرا درصد رنگ پارچه را افزایش می‌دهند و در نگاه اول پارچه مشکی به نظر می‌رسد.ولی در اثر شست وشو و استفاده مکرر مشکی بودن، از بین می‌رود.

کدام جنس پارچه چادر مشکی برای چه مکانی مناسب است؟

انتخاب نوع چادر برای مهمانی‌ها و دورهمی‌ها کاملا سلیقه‌ای است ولی بهتر است خانم‌ها، چادری با دوام و سبک مثل حر